Raktári állások

Raktári állás lehetőségeket kínálunk esztergomi gyárunkban.

Betöltendő állások:

    • átvevő raktáros
    • komissiózó raktáros
    • készáru raktáros
    • raktári kisegítő

Feladatkör függő feladatok:

  • beérkező áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • az alkatrészek megrendelésnek megfelelő összekészítése
  • alapanyagok, félkész, és készáruk megfelelő felelősségteljes kezelése
  • alapvető raktári feladatok ellátás

Általános elvárások:

  • raktári tapasztalat
  • feladatok napi szintű felelősségteljes elvégzése
  • önálló munkavégzés
  • csapatban történő felelősségteljes munka
  • raktári rend megtartása
  • raktári informatikai rendszer megfelelő kezelése
  • raktári eszközök rendeltetés szerű használata, állagmegóvása
  • kézi anyagmozgató gépek magabiztos kezelése
  • elektromos targonca vezetői gyakorlat (hiánya nem kizáró ok, beiskolázás vállalása)

Amit ajánlunk:

  • Fix egyműszakos (délelőttös) munkarend,
  • versenyképes, kiemelkedő jövedelem,
  • havi bónusz és jelenléti pótlék,
  • év végi jutalom,
  • utazási hozzájárulás,
  • hosszú távú munkalehetőség (nem szezonális jellegű), stabil vállalati háttérrel,
  • határozatlan idejű munkaszerződés.

Jelentkezni lehet, szakmai önéletrajzzal és a betölteni kívánt pozíció megjelölésével:

Honlap: webtoday