Gyártástervező

Gyártástervező munkakörbe keresünk férfi munkatársat hosszútávra.

Feladatok:

  • hosszú távú és rövid távú gyártási kapacitás tervezés a befogadott vevői rendelések alapján,
  • gyártási kapacitás elemzés, vizsgálat,
  • gyártási időpont javaslatok meghatározása a vevői igények, valamint készletadatok alapján,
  • napi termelési tervek elkészítése a különböző gyártó területek részére,
  • rendelések nyomon követése,
  • gyártásindítási utasítások elkészítése,
  • a vállalat integrált számítástechnikai rendszerének megismerése,
  • statisztikák, kimutatások készítése.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent),
  • táblázatkészítésben, kezelésben, szövegszerkesztésben való nagyfokú jártasság,
  • önálló precíz munkavégzés,
  • jó szervező és kommunikációs készség,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • képesség csapatban történő munkavégzésre.

Előny:

  • felsőfokú végzettség,
  • termelési környezet ismerete,
  • releváns gyártástervezői tapasztalat,
  • határozott, dinamikus személyiség,
  • gyors, rugalmas gondolkodás.

Amit ajánlunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • előrelépési lehetőség

Jelentkezni lehet: e-mailben a koller.z@neuzer-bike.hu e-mail címen.

Honlap: webtoday