Raktáros-árukiadó Csepelen

Raktáros-árukiadó állás Csepelen.

Jelentkezni a 06-20/367-54-12 telefonszámon lehet 7:30-15:00 óra között.

A Neuzer Kft XXI. kerületi kerékpár nagykereskedésébe keres raktáros-árukiadó munkakörbe munkatársat.

Elvárások:

  • magas fokú precizitás
  • önálló munkavégzés
  • nagyfokú terhelhetőség
  • ápolt, igényes megjelenés
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kerékpáralkatrész-ismeret
  • targoncavezetői engedély

Feladatok

  • beérkező rendelések összekészítése
  • áru mozgatása
  • egyéb raktározási teendők
  • a raktárosok által összeszedett áru ellenőrzése
  • áru kiadása a vevők részére
  • áru összekészítése, csomagolása csomagküldő szolgálat részére

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • teljes, 8 órás állás, 5 napos munkahét

Kapcsolat

Lakossági megrendelések a
Viddabringát.hu webshopban >

Belföldi nagykereskedelmi irodánk és raktárunk: Székhely, gyártás és export: Céges kerékpárok:
1211 Budapest, Acélcső utca 1-17. (kizárólag viszonteladó partnerek részére).
info@neuzer.hu
+3614203760
For foreign partners:
2500 Esztergom, Mátyás király street 45.
info@neuzer-bike.hu
+3633500580
Egyre nagyobb a kereslet céges kerékpárra. »
Már kerékpár és e-bike is adható cafeteriaként! »
Miért jobb a nyomatékszenzoros ebike? Milyen pedelecet válasszak? »
Honlap: webtoday